78/100
Brown rice flour
Bob's Red Mill · 0039978033154
Z czego składa się ocena
- Nutri-Score
- B
- NOVA
- 1
Sprawdzenie alergenów
Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.
Skład
ryż
Najczęściej zadawane pytania
Czy Brown rice flour zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Brown rice flour nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Brown rice flour zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Brown rice flour nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Brown rice flour zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Brown rice flour nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Brown rice flour zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Brown rice flour nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Brown rice flour zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Brown rice flour nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Brown rice flour jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Brown rice flour jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Brown rice flour?
Brown rice flour ma wskaźnik zdrowia Coreberry 78/100 (dobry).
Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce





