corned beef & hot peppers
49/100

Wysoka zawartość tłuszczów nasyconych, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło białka.

corned beef & hot peppers

· 0071615901105
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
3
E-
E250

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: beef.

Zawiera alergeny
Beef

Skład

wołowina, bulion wołowy, sól, cukier, papryczka chili, PRESERVATIVE SODIUM NITRITE

Dodatki: wyjaśnienie
E250
E250

Wartości odżywcze (na 100 g)

110
kcal
7
tłuszcz, g
1
cukry, g
12
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy corned beef & hot peppers zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie corned beef & hot peppers nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy corned beef & hot peppers zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie corned beef & hot peppers nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy corned beef & hot peppers zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie corned beef & hot peppers nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy corned beef & hot peppers zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie corned beef & hot peppers nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy corned beef & hot peppers zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie corned beef & hot peppers nie wskazano alergenu „soja”.

Czy corned beef & hot peppers jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy corned beef & hot peppers jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, corned beef & hot peppers zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla corned beef & hot peppers?

corned beef & hot peppers ma wskaźnik zdrowia Coreberry 49/100 (średni).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty