sicilian lemon extract

Sainsbury's · 01732993

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Mamy jeszcze mało danych o tym produkcie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy sicilian lemon extract zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie sicilian lemon extract nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy sicilian lemon extract zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie sicilian lemon extract nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy sicilian lemon extract zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie sicilian lemon extract nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy sicilian lemon extract zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie sicilian lemon extract nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy sicilian lemon extract zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie sicilian lemon extract nie wskazano alergenu „soja”.

Czy sicilian lemon extract jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy sicilian lemon extract jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla sicilian lemon extract?

Wskaźnik zdrowia dla sicilian lemon extract nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce