83/100

Wysoka zawartość tłuszczów nasyconych. Dobre źródło błonnika.

Inner-Eco, Smoothie Pack

N & B Llc · 0897630002142

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Fresh young green coconut, kakao

Wartości odżywcze (na 100 g)

125
kcal
5.36
tłuszcz, g
3.57
cukry, g
3.57
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Inner-Eco, Smoothie Pack nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Inner-Eco, Smoothie Pack nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Inner-Eco, Smoothie Pack nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Inner-Eco, Smoothie Pack nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Inner-Eco, Smoothie Pack nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Inner-Eco, Smoothie Pack jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Inner-Eco, Smoothie Pack?

Inner-Eco, Smoothie Pack ma wskaźnik zdrowia Coreberry 83/100 (doskonały).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce