Mâcon Village

Mâcon Village

· 3760165600770

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Mamy jeszcze mało danych o tym produkcie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Mâcon Village zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Mâcon Village nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Mâcon Village zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Mâcon Village nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Mâcon Village zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Mâcon Village nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Mâcon Village zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Mâcon Village nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Mâcon Village zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Mâcon Village nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Mâcon Village jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Mâcon Village jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Mâcon Village?

Wskaźnik zdrowia dla Mâcon Village nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty