ceai de munte piersică
Sprawdzenie alergenów
Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.
Skład
Ustrukturyzowany skład dla tego produktu jest niedostępny - sprawdź etykietę.
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy ceai de munte piersică zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie ceai de munte piersică nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy ceai de munte piersică zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie ceai de munte piersică nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy ceai de munte piersică zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie ceai de munte piersică nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy ceai de munte piersică zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie ceai de munte piersică nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy ceai de munte piersică zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie ceai de munte piersică nie wskazano alergenu „soja”.
Czy ceai de munte piersică jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy ceai de munte piersică jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla ceai de munte piersică?
Wskaźnik zdrowia dla ceai de munte piersică nie jest jeszcze dostępny.