Crayons en chocolat
1/100

Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.

Crayons en chocolat

Léonidas · 5420006316908
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E100, E120, E160, E161B, E162

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Ustrukturyzowany skład dla tego produktu jest niedostępny - sprawdź etykietę.

Dodatki: wyjaśnienie
E100
Kurkumina
E120
E120
E160
E160
E161B
E161B
E162
E162

Najczęściej zadawane pytania

Czy Crayons en chocolat zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Crayons en chocolat nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Crayons en chocolat zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Crayons en chocolat nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Crayons en chocolat zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Crayons en chocolat nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Crayons en chocolat zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Crayons en chocolat nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Crayons en chocolat zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Crayons en chocolat nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Crayons en chocolat jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Crayons en chocolat jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Crayons en chocolat?

Crayons en chocolat ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty