34/100
Chips Havsnø Flaksalt
Fjord Chips · 7073298000147
Z czego składa się ocena
- Nutri-Score
- D
Sprawdzenie alergenów
Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.
Skład
картопля неочищена, olej rzepakowy, сіль морська, sól
Najczęściej zadawane pytania
Czy Chips Havsnø Flaksalt zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Chips Havsnø Flaksalt nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Chips Havsnø Flaksalt zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Chips Havsnø Flaksalt nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Chips Havsnø Flaksalt zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Chips Havsnø Flaksalt nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Chips Havsnø Flaksalt zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Chips Havsnø Flaksalt nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Chips Havsnø Flaksalt zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Chips Havsnø Flaksalt nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Chips Havsnø Flaksalt jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Chips Havsnø Flaksalt jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Chips Havsnø Flaksalt?
Chips Havsnø Flaksalt ma wskaźnik zdrowia Coreberry 34/100 (niski).
Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce




