Halls extra strong
Halls · 7622210529688
Sprawdzenie alergenów
Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.
Mamy jeszcze mało danych o tym produkcie.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Halls extra strong zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Halls extra strong nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Halls extra strong zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Halls extra strong nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Halls extra strong zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Halls extra strong nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Halls extra strong zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Halls extra strong nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Halls extra strong zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Halls extra strong nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Halls extra strong jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Halls extra strong jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Halls extra strong?
Wskaźnik zdrowia dla Halls extra strong nie jest jeszcze dostępny.
Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce





