Mexicanez Wraps

Mexicanez Wraps

Hak · 7720648701154
Z czego składa się ocena
NOVA
4

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Groenten, rs, woda, knoflook, praadolie, maiszetmeel, paprikapoeder, reezout, rode chilipeper, komijnzaad, oregano, grzyb, natuurazijn, chipotlepeper, citrusvezel

Najczęściej zadawane pytania

Czy Mexicanez Wraps zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Mexicanez Wraps nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Mexicanez Wraps zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Mexicanez Wraps nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Mexicanez Wraps zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Mexicanez Wraps nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Mexicanez Wraps zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Mexicanez Wraps nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Mexicanez Wraps zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Mexicanez Wraps nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Mexicanez Wraps jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Mexicanez Wraps jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Mexicanez Wraps zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Mexicanez Wraps?

Wskaźnik zdrowia dla Mexicanez Wraps nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce