Pesto Rosso

Pesto Rosso

Laselva · 8018759002765

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Pesto al pomodoro Ingredienti, pomodori, olio di girasole", pomodori secchi 11.8% anacardi, basilico, fiocchi di patate, olio extra vergine di oliva, pinoli, aglio", sale marino, Può contenere frammenti di guscio, Da agricoltura biologica, Tomaten Würzpaste Zutaten, Tomaten, Sonnenblumenöl, getrocknete Tomaten* 11.8% Cashewkerne, Basilikum, Kartoffelflocken, natives Olivenöl extra, Pinienkerne, Knoblauch, Meersalz, Kann Bruchstücke von Schalen enthalten, Aus biologischer Landwirtschaft, Condiment à la tomate Ingrédients, pomidor, olej słonecznikowy, tomates séchées, nerkowiec, basilic, flocons de pommes de terres, huile d'olive vierge extra, pignons de pin, czosnek, sel marin, Peut contenir des fragments de coquille, De l'agriculture biologique, Agriculture UE, non UE Tomaten pesto Ingrediënten, zonnebloemolie, gedroogde tomaten, cashewnoten, basilicum, aardappelvlokken, olijfolie extra vierge, pijnboompitten, knoflook, zeezout, Kan sporen van noten bevatten, "Van biologische landbouw, EU, niet-EU-landbouw

Najczęściej zadawane pytania

Czy Pesto Rosso zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Pesto Rosso nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Pesto Rosso zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Pesto Rosso nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Pesto Rosso zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Pesto Rosso nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Pesto Rosso zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Pesto Rosso nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Pesto Rosso zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Pesto Rosso nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Pesto Rosso jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Pesto Rosso jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pesto Rosso?

Wskaźnik zdrowia dla Pesto Rosso nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty