58/100
Pan tostado
Alteza · 8480024764027
Z czego składa się ocena
- Nutri-Score
- C
Sprawdzenie alergenów
Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Pan tostado zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Pan tostado nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Pan tostado zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Pan tostado nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Pan tostado zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Pan tostado nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Pan tostado zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Pan tostado nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Pan tostado zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Pan tostado nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Pan tostado jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Pan tostado jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pan tostado?
Pan tostado ma wskaźnik zdrowia Coreberry 58/100 (średni).
Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce





