Hand cream
Ziaja · 5901887008460
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
За цим товаром поки мало даних.
Часті запитання
Чи містить Hand cream алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Hand cream алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Hand cream алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Hand cream алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Hand cream алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Hand cream алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Hand cream алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Hand cream алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Hand cream алерген «соя»?
Ні, на етикетці Hand cream алерген «соя» не вказано.
Чи є Hand cream веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Hand cream вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Hand cream показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для Hand cream поки що недоступний.
Скануй сам у магазині
Скоро