13/100
Високий вміст калорій і насичених жирів.
Extra Light Olive Oil
Big Y, Big Y Foods Inc. · 0018894343684
З чого складається бал
- Nutri-Score
- E
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
EXTRA LIGHT OLIVE OIL
Харчова цінність (на 100 г)
5600
ккал
622
жири, г
—
цукор, г
0
білки, г
Часті запитання
Чи містить Extra Light Olive Oil алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Extra Light Olive Oil алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Extra Light Olive Oil алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Extra Light Olive Oil алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Extra Light Olive Oil алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Extra Light Olive Oil алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Extra Light Olive Oil алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Extra Light Olive Oil алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Extra Light Olive Oil алерген «соя»?
Ні, на етикетці Extra Light Olive Oil алерген «соя» не вказано.
Чи є Extra Light Olive Oil веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Extra Light Olive Oil вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Extra Light Olive Oil показник здоров'я Coreberry?
У Extra Light Olive Oil показник здоров'я Coreberry 13/100 (поганий).
Скануй сам у магазині
Скоро





