Високий вміст цукру, високого ступеня переробки і харчових добавок.
Dr topper soda
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E150C, E212, E270, E338
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
газована вода, high fructose corn syrup, Карамельний барвник, natural and artificial flavor potassium benzoate, Консервант, фосфорна кислота, молочна кислота, кофеїн
Добавки: розшифровка
- E150C
- E150C
- E212
- E212
- E270
- E270
- E338
- Фосфорна кислота
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Dr topper soda алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Dr topper soda алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Dr topper soda алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Dr topper soda алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Dr topper soda алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Dr topper soda алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Dr topper soda алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Dr topper soda алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Dr topper soda алерген «соя»?
Ні, на етикетці Dr topper soda алерген «соя» не вказано.
Чи є Dr topper soda веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Dr topper soda вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Dr topper soda показник здоров'я Coreberry?
У Dr topper soda показник здоров'я Coreberry 1/100 (поганий).





