100/100

Високий вміст калорій. Добре джерело клітковини і білка.

White corn meal

· 0030000037102
З чого складається бал
Nutri-Score
A
NOVA
1

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Degerminated white corn meal, ніацин, reduced iron, thiamin mononitrate, рибофлавін, folic acid

Харчова цінність (на 100 г)

333
ккал
1.85
жири, г
0
цукор, г
7.41
білки, г

Часті запитання

Чи містить White corn meal алерген «молоко»?

Ні, на етикетці White corn meal алерген «молоко» не вказано.

Чи містить White corn meal алерген «глютен»?

Ні, на етикетці White corn meal алерген «глютен» не вказано.

Чи містить White corn meal алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці White corn meal алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить White corn meal алерген «яйця»?

Ні, на етикетці White corn meal алерген «яйця» не вказано.

Чи містить White corn meal алерген «соя»?

Ні, на етикетці White corn meal алерген «соя» не вказано.

Чи є White corn meal веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є White corn meal вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у White corn meal показник здоров'я Coreberry?

У White corn meal показник здоров'я Coreberry 100/100 (відмінний).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари