49/100

Високий вміст солі, високого ступеня переробки і харчових добавок.

Restaurant Style Salsa, Medium

Chi-Chi's · 0037600459419
З чого складається бал
Nutri-Score
B
NOVA
3
E-
E211, E330

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Помідор, contains tomato juice, Лимонна кислота, Хлорид кальцію, jalapeno peppers, Вода, Цибуля, томатна паста, contains 2% and less of salt, Спеція, Часник, Бензоат натрію, Консервант, white distilled vinegar

Добавки: розшифровка
E211
Бензоат натрію
E330
Лимонна кислота

Харчова цінність (на 100 г)

33
ккал
0
жири, г
3.33
цукор, г
0
білки, г

Часті запитання

Чи містить Restaurant Style Salsa, Medium алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Restaurant Style Salsa, Medium алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Restaurant Style Salsa, Medium алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Restaurant Style Salsa, Medium алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Restaurant Style Salsa, Medium алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Restaurant Style Salsa, Medium алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Restaurant Style Salsa, Medium алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Restaurant Style Salsa, Medium алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Restaurant Style Salsa, Medium алерген «соя»?

Ні, на етикетці Restaurant Style Salsa, Medium алерген «соя» не вказано.

Чи є Restaurant Style Salsa, Medium веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Restaurant Style Salsa, Medium вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Restaurant Style Salsa, Medium показник здоров'я Coreberry?

У Restaurant Style Salsa, Medium показник здоров'я Coreberry 49/100 (середній).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари