48/100
Високий вміст калорій, насичених жирів і високого ступеня переробки.
Dipping Oil
Bella Famiglia, Flavor Delite Inc. · 0041278576477
З чого складається бал
- NOVA
- 3
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
оливкова олія першого віджиму, Базилік, Перець, Часник
Харчова цінність (на 100 г)
5380
ккал
578
жири, г
—
цукор, г
0
білки, г
Часті запитання
Чи містить Dipping Oil алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Dipping Oil алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Dipping Oil алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Dipping Oil алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Dipping Oil алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Dipping Oil алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Dipping Oil алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Dipping Oil алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Dipping Oil алерген «соя»?
Ні, на етикетці Dipping Oil алерген «соя» не вказано.
Чи є Dipping Oil веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Dipping Oil вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Dipping Oil показник здоров'я Coreberry?
У Dipping Oil показник здоров'я Coreberry 48/100 (середній).
Скануй сам у магазині
Скоро





