Високий вміст калорій, цукру, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело клітковини.
Quince Membrillo
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E129, E211, E330, E440
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
QUINCE, Цукор, кукурудзяний сироп, Пектин, Лимонна кислота, Бензоат натрію, Консервант, RED #40
Добавки: розшифровка
- E129
- E129
- E211
- Бензоат натрію
- E330
- Лимонна кислота
- E440
- Пектин
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Quince Membrillo алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Quince Membrillo алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Quince Membrillo алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Quince Membrillo алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Quince Membrillo алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Quince Membrillo алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Quince Membrillo алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Quince Membrillo алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Quince Membrillo алерген «соя»?
Ні, на етикетці Quince Membrillo алерген «соя» не вказано.
Чи є Quince Membrillo веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Quince Membrillo вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Quince Membrillo показник здоров'я Coreberry?
У Quince Membrillo показник здоров'я Coreberry 1/100 (поганий).





