Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Zero sugar lively lemonade
- NOVA
- 4
- E-
- E330, E960
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
Вода, lemon juice concentrate cts citric acid, Аскорбінова кислота, vitamin c, натуральний ароматизатор, iner steviol glycosides, stevia leaf extract, adds a negligible amount of
Добавки: розшифровка
- E330
- Лимонна кислота
- E960
- Глікозиди стевіолу (стевія)
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Zero sugar lively lemonade алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Zero sugar lively lemonade алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Zero sugar lively lemonade алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Zero sugar lively lemonade алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Zero sugar lively lemonade алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Zero sugar lively lemonade алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Zero sugar lively lemonade алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Zero sugar lively lemonade алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Zero sugar lively lemonade алерген «соя»?
Ні, на етикетці Zero sugar lively lemonade алерген «соя» не вказано.
Чи є Zero sugar lively lemonade веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Zero sugar lively lemonade вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Zero sugar lively lemonade показник здоров'я Coreberry?
У Zero sugar lively lemonade показник здоров'я Coreberry 73/100 (хороший).