3/100

Високий вміст калорій, насичених жирів, солі, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело білка.

Hot Dogs

Zwanenberg Food Group (Usa) Inc. · 0075069230620
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E250, E316

Перевірка на алергени

Містить: pork.

Містить алергени
Pork

Склад

Свинина, Вода, картопляний крохмаль, Сіль, Декстроза, sodium phosphates, натуральний ароматизатор, Hydrolyzed Corn Protein, sodium erythorbate, паприка, sodium nitrite, smoke flavoring, casing, regenerated collagen

Добавки: розшифровка
E250
E250
E316
E316

Харчова цінність (на 100 г)

214
ккал
17.86
жири, г
1.79
цукор, г
10.71
білки, г

Часті запитання

Чи містить Hot Dogs алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Hot Dogs алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Hot Dogs алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Hot Dogs алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Hot Dogs алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Hot Dogs алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Hot Dogs алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Hot Dogs алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Hot Dogs алерген «соя»?

Ні, на етикетці Hot Dogs алерген «соя» не вказано.

Чи є Hot Dogs веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Hot Dogs вегетаріанським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Hot Dogs містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.

Який у Hot Dogs показник здоров'я Coreberry?

У Hot Dogs показник здоров'я Coreberry 3/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари