27/100

Високий вміст калорій, насичених жирів, солі і високого ступеня переробки. Добре джерело білка.

Smoked Mozzarella

Smoky Park · 0820581973131
З чого складається бал
Nutri-Score
D
NOVA
3

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Cultured pasteurized part-skim milk, Сіль, ферменти

Харчова цінність (на 100 г)

286
ккал
17.86
жири, г
0
цукор, г
28.57
білки, г

Часті запитання

Чи містить Smoked Mozzarella алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Smoked Mozzarella алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Smoked Mozzarella алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Smoked Mozzarella алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Smoked Mozzarella алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Smoked Mozzarella алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Smoked Mozzarella алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Smoked Mozzarella алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Smoked Mozzarella алерген «соя»?

Ні, на етикетці Smoked Mozzarella алерген «соя» не вказано.

Чи є Smoked Mozzarella веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Smoked Mozzarella вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Smoked Mozzarella показник здоров'я Coreberry?

У Smoked Mozzarella показник здоров'я Coreberry 27/100 (низький).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари