BANANES SUCREES
1/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

BANANES SUCREES

Marque blanche · 3760034626832
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E100, E161B, E270, E420, E428

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Глюкозний сироп, Цукор, Вода, gélatine alimentaire, стабілізатор, Сорбітол, кислоти, молочна кислота, ароматизатор, барвники, E100, E161b

Добавки: розшифровка
E100
Куркумін
E161B
E161B
E270
E270
E420
E420
E428
E428

Часті запитання

Чи містить BANANES SUCREES алерген «молоко»?

Ні, на етикетці BANANES SUCREES алерген «молоко» не вказано.

Чи містить BANANES SUCREES алерген «глютен»?

Ні, на етикетці BANANES SUCREES алерген «глютен» не вказано.

Чи містить BANANES SUCREES алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці BANANES SUCREES алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить BANANES SUCREES алерген «яйця»?

Ні, на етикетці BANANES SUCREES алерген «яйця» не вказано.

Чи містить BANANES SUCREES алерген «соя»?

Ні, на етикетці BANANES SUCREES алерген «соя» не вказано.

Чи є BANANES SUCREES веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, BANANES SUCREES містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є BANANES SUCREES вегетаріанським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, BANANES SUCREES містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.

Який у BANANES SUCREES показник здоров'я Coreberry?

У BANANES SUCREES показник здоров'я Coreberry 1/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари