Lait des prés
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
IP-SUISSE-Produkte werden tiergerecht und umweltscho, nend hergestellt, IP-SUISSE setzt sich für die Förderung der Artenvielfalt ein und steht für Fairness gegenüber ihren Bau, ern, Les produits IP-SUISSE sont issus d'une agriculture respectueuse zertifiziert, ProCert de fenvironnement et des animaux, IP-SUISSE s'engage our la promotion de la biodiversité et des conditions pour ses paysans, I prodotti IP-SUISSE engono d agricoltura ecosostenibile che tutela risorse naturali e i principi fondamentali di protezione degli animali, IP-SUISSE si impegna per lo sviluppo della 0lodiversità e per l'eauità verso gli agricoltori, Nährwerte
Часті запитання
Чи містить Lait des prés алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Lait des prés алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Lait des prés алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Lait des prés алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Lait des prés алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Lait des prés алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Lait des prés алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Lait des prés алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Lait des prés алерген «соя»?
Ні, на етикетці Lait des prés алерген «соя» не вказано.
Чи є Lait des prés веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Lait des prés вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Lait des prés показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для Lait des prés поки що недоступний.





