Fruit pastilles
4/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Fruit pastilles

rowentrees · 7613287057020
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E160A, E163, E260, E330

Перевірка на алергени

Містить: apple і orange.

Містить алергени
AppleOrange

Склад

soger, choco syrum, Крохмаль, inverter acids, mallo acid, Лимонна кислота, ladle acid, оцтова кислота, фруктовий сік, Яблуко, blackcurrant lime, Апельсин, Полуниця, lemon acidity regulator, trisodium citrate flavourings, барвник, anthocyanins, copper complexes of chlorophylins, anta-carotene, corcomin cinderan

Добавки: розшифровка
E160A
Бета-каротин
E163
E163
E260
E260
E330
Лимонна кислота

Часті запитання

Чи містить Fruit pastilles алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Fruit pastilles алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Fruit pastilles алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Fruit pastilles алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Fruit pastilles алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Fruit pastilles алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Fruit pastilles алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Fruit pastilles алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Fruit pastilles алерген «соя»?

Ні, на етикетці Fruit pastilles алерген «соя» не вказано.

Чи є Fruit pastilles веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Fruit pastilles вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Fruit pastilles показник здоров'я Coreberry?

У Fruit pastilles показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари