Active Energy Hydro Gesichtsgel

Nivea, Nivea Men · 42420125
Z czego składa się ocena
NOVA
4
E-
E1210, E1412, E1521, E422, E524

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

INCI

woda, Alcohol Denat, gliceryna, PEG-8, MENTHOL, Mentha Aquatica Extract, Distarch Phosphate, karbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, wodorotlenek sodu, Sodium Sulfate, fenoksyetanol, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, kompozycja zapachowa, CI 42090

Dodatki: wyjaśnienie
E1210
E1210
E1412
E1412
E1521
E1521
E422
E422
E524
E524

Najczęściej zadawane pytania

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Active Energy Hydro Gesichtsgel nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Active Energy Hydro Gesichtsgel nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Active Energy Hydro Gesichtsgel nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Active Energy Hydro Gesichtsgel nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Active Energy Hydro Gesichtsgel nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Active Energy Hydro Gesichtsgel jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Active Energy Hydro Gesichtsgel?

Wskaźnik zdrowia dla Active Energy Hydro Gesichtsgel nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty