65/100

Wysoka zawartość kalorii i tłuszczów nasyconych. Dobre źródło błonnika i białka.

Safeway, chopped hazelnuts

· 0021130292790
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
1

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: orzechy.

Zawiera alergeny

Skład

orzech laskowy

Wartości odżywcze (na 100 g)

643
kcal
60.71
tłuszcz, g
3.57
cukry, g
14.29
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Safeway, chopped hazelnuts zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Safeway, chopped hazelnuts nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Safeway, chopped hazelnuts zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Safeway, chopped hazelnuts nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Safeway, chopped hazelnuts zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Safeway, chopped hazelnuts nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Safeway, chopped hazelnuts zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Safeway, chopped hazelnuts nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Safeway, chopped hazelnuts zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Safeway, chopped hazelnuts nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Safeway, chopped hazelnuts jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Safeway, chopped hazelnuts jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Safeway, chopped hazelnuts?

Safeway, chopped hazelnuts ma wskaźnik zdrowia Coreberry 65/100 (dobry).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty