30/100

Wysoka zawartość kalorii, cukru, soli i wysokiego stopnia przetworzenia. Dobre źródło białka.

White Hamburger Buns

Rudi's Organic Bakery · 0031493776363
Z czego składa się ocena
NOVA
3

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: gluten.

Zawiera alergeny

Skład

mąka pszenna, woda, EVAPORATED CANE JUICE, HIGH OLEIC OIL, olej słonecznikowy, SAFFLOWER OIL, POTATO FLOUR, drożdże, SEA SALT, mąka owsiana, WHEAT STARCH, kwas askorbinowy, NATURAL ENZYMES

Wartości odżywcze (na 100 g)

277
kcal
6.15
tłuszcz, g
7.69
cukry, g
6.15
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy White Hamburger Buns zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie White Hamburger Buns nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy White Hamburger Buns zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie White Hamburger Buns wskazano alergen „gluten”.

Czy White Hamburger Buns zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie White Hamburger Buns nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy White Hamburger Buns zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie White Hamburger Buns nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy White Hamburger Buns zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie White Hamburger Buns nie wskazano alergenu „soja”.

Czy White Hamburger Buns jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy White Hamburger Buns jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla White Hamburger Buns?

White Hamburger Buns ma wskaźnik zdrowia Coreberry 30/100 (niski).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty