Wysoka zawartość kalorii, cukru, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło błonnika i białka.
FIG BAR Strawberry
- Nutri-Score
- D
- NOVA
- 4
- E-
- E330, E410, E422, E440, E500, E500II
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: gluten.
Skład
mąka pszenna, cukier trzcinowy, fig paste, brown rice syrup, strawberry jam, naturally milled sugar, strawberry puree, rice starch, gliceryna, jabłko, aromat naturalny, kwas cytrynowy, pektyna, locust bean gum, olej rzepakowy, owies, sok owocowy, for color, sea salt, soda oczyszczona
Dodatki: wyjaśnienie
- E330
- Kwas cytrynowy
- E410
- Mączka chleba świętojańskiego
- E422
- E422
- E440
- Pektyna
- E500
- Węglany sodu
- E500II
- E500II
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy FIG BAR Strawberry zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie FIG BAR Strawberry nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy FIG BAR Strawberry zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie FIG BAR Strawberry wskazano alergen „gluten”.
Czy FIG BAR Strawberry zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie FIG BAR Strawberry nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy FIG BAR Strawberry zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie FIG BAR Strawberry nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy FIG BAR Strawberry zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie FIG BAR Strawberry nie wskazano alergenu „soja”.
Czy FIG BAR Strawberry jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy FIG BAR Strawberry jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla FIG BAR Strawberry?
FIG BAR Strawberry ma wskaźnik zdrowia Coreberry 22/100 (niski).





