Ocena zdrowotności
1/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość kalorii, cukru, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.

Pez, candy, strawberry, grape, lemon

Pez, Pez Candy Inc. · 0073621006140
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E102, E110, E127, E132, E355, E471

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Ingredients list for pez candy, except chocolate, cukier, syrop kukurydziany, adipic acid, hydrogenated palm kernel, olej palmowy, soybean oil mono- and diglycerides, aromaty, barwnik sztuczny, fd&c red 3, tartrazyna, żółcień pomarańczowa, blue 2, ingredients list for pez chocolate flavored candy, aromat sztuczny, barwnik

Dodatki: wyjaśnienie
E102
E102
E110
E110
E127
E127
E132
E132
E355
E355
E471
Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych

Wartości odżywcze (na 100 g)

389
kcal
0
tłuszcz, g
100
cukry, g
0
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Pez, candy, strawberry, grape, lemon nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Pez, candy, strawberry, grape, lemon nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Pez, candy, strawberry, grape, lemon nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Pez, candy, strawberry, grape, lemon nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Pez, candy, strawberry, grape, lemon nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Pez, candy, strawberry, grape, lemon jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pez, candy, strawberry, grape, lemon?

Pez, candy, strawberry, grape, lemon ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty