Saussice seche

Saussice seche

Louis Auvergne · 2688491029120
Z czego składa się ocena
NOVA
4
E-
E250

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: mleko.

Zawiera alergeny

Skład

saucisse sèche pur porc TRAD IHGREDIENTS, maigre et gras de Porc, sól, laktoza, syrop glukozowy, przyprawa, alkohol, ferment mlekowy, salpêtre, E250, boyau naturel de porc

Dodatki: wyjaśnienie
E250
E250

Najczęściej zadawane pytania

Czy Saussice seche zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Saussice seche wskazano alergen „mleko”.

Czy Saussice seche zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Saussice seche nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Saussice seche zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Saussice seche nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Saussice seche zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Saussice seche nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Saussice seche zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Saussice seche nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Saussice seche jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Saussice seche zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Saussice seche jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Saussice seche zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Saussice seche?

Wskaźnik zdrowia dla Saussice seche nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce