Les chuques du nord

Les chuques du nord

Chuques Du Nord · 3418011281863
Z czego składa się ocena
E-
E500, E500II

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Ustrukturyzowany skład dla tego produktu jest niedostępny - sprawdź etykietę.

Dodatki: wyjaśnienie
E500
Węglany sodu
E500II
E500II

Najczęściej zadawane pytania

Czy Les chuques du nord zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Les chuques du nord nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Les chuques du nord zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Les chuques du nord nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Les chuques du nord zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Les chuques du nord nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Les chuques du nord zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Les chuques du nord nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Les chuques du nord zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Les chuques du nord nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Les chuques du nord jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Les chuques du nord jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Les chuques du nord?

Wskaźnik zdrowia dla Les chuques du nord nie jest jeszcze dostępny.

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce