Fée Nuit
Ocena zdrowotności
78/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Fée Nuit

LES 2 MARMOTTES · 3422150002203
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
B
NOVA
1

Sprawdzenie alergenów

Na etykiecie nie zadeklarowano alergenów.

Skład

Graine de fenouil, verveine odorante, pétale d'oranger, feuille d'oranger, cannelle, camomille, pétale de rose

Najczęściej zadawane pytania

Czy Fée Nuit zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Fée Nuit nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Fée Nuit zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Fée Nuit nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Fée Nuit zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Fée Nuit nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Fée Nuit zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Fée Nuit nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Fée Nuit zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Fée Nuit nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Fée Nuit jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Fée Nuit jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Fée Nuit?

Fée Nuit ma wskaźnik zdrowia Coreberry 78/100 (dobry).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty