Candia immunité +
Candia · 3533630909353
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: mleko.
Zawiera alergeny
Skład
Lait à 1.0% de matières grasses, zinc, vitamine D, lactase
Najczęściej zadawane pytania
Czy Candia immunité + zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Candia immunité + wskazano alergen „mleko”.
Czy Candia immunité + zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Candia immunité + nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Candia immunité + zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Candia immunité + nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Candia immunité + zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Candia immunité + nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Candia immunité + zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Candia immunité + nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Candia immunité + jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Candia immunité + zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Candia immunité + jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Candia immunité +?
Wskaźnik zdrowia dla Candia immunité + nie jest jeszcze dostępny.
Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce