Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.
4 vegetable quarter pounder
- Nutri-Score
- B
- NOVA
- 4
- E-
- E100, E160C
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: gluten.
Skład
warzywo, marchew, cebula, sweetcorn, fasola, groch, cauliflower, papryka, ziemniak, fortified wheat flour, _wheat _flour, iron, thiamin, nicotinic acid, calcium carbonate, woda, olej słonecznikowy, pietruszka, sól, _wheat_ gluten, drożdże, _rye_ flour, dekstroza, pea fibre, barwnik, paprika extract, curcumin
Dodatki: wyjaśnienie
- E100
- Kurkumina
- E160C
- E160C
Najczęściej zadawane pytania
Czy 4 vegetable quarter pounder zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie 4 vegetable quarter pounder nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy 4 vegetable quarter pounder zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie 4 vegetable quarter pounder wskazano alergen „gluten”.
Czy 4 vegetable quarter pounder zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie 4 vegetable quarter pounder nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy 4 vegetable quarter pounder zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie 4 vegetable quarter pounder nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy 4 vegetable quarter pounder zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie 4 vegetable quarter pounder nie wskazano alergenu „soja”.
Czy 4 vegetable quarter pounder jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy 4 vegetable quarter pounder jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla 4 vegetable quarter pounder?
4 vegetable quarter pounder ma wskaźnik zdrowia Coreberry 60/100 (dobry).
