Ocena zdrowotności
100/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość kalorii. Dobre źródło błonnika i białka.

Pop Corn

Delhaize · 5949065017989

Skład nieznany

Nie mamy listy składników tego produktu, więc nie możemy powiedzieć, co zawiera. Sprawdź opakowanie.

Wartości odżywcze (na 100 g)

321
kcal
4.099999904632568
tłuszcz, g
1.200000047683716
cukry, g
10.30000019073486
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Pop Corn zawiera alergen „mleko”?

Nie mamy listy składników produktu Pop Corn, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Pop Corn zawiera alergen „gluten”?

Nie mamy listy składników produktu Pop Corn, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Pop Corn zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie mamy listy składników produktu Pop Corn, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Pop Corn zawiera alergen „jaja”?

Nie mamy listy składników produktu Pop Corn, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Pop Corn zawiera alergen „soja”?

Nie mamy listy składników produktu Pop Corn, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Pop Corn jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Pop Corn jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pop Corn?

Pop Corn ma wskaźnik zdrowia Coreberry 100/100 (doskonały).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty