Leche Fresca
97/100

Wysoka zawartość dodatków.

Leche Fresca

Delizia · 7771260680211
Z czego składa się ocena
NOVA
1
E-
E331, E331III

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: mleko i none.

Zawiera alergeny
MlekoNone

Skład

Leche parcialmente descremada, regulador de la acidez, e331iii

Dodatki: wyjaśnienie
E331
E331
E331III
E331III

Wartości odżywcze (na 100 g)

57.5
kcal
2.7
tłuszcz, g
cukry, g
3.2
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Leche Fresca zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Leche Fresca wskazano alergen „mleko”.

Czy Leche Fresca zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Leche Fresca nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Leche Fresca zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Leche Fresca nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Leche Fresca zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Leche Fresca nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Leche Fresca zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Leche Fresca nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Leche Fresca jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Leche Fresca zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Leche Fresca jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Leche Fresca?

Leche Fresca ma wskaźnik zdrowia Coreberry 97/100 (doskonały).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty