100% pindakaas
99/100

Wysoka zawartość kalorii, tłuszczów nasyconych i cukru. Dobre źródło błonnika i białka.

100% pindakaas

Bio+ · 8718989002626
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
A
NOVA
1

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: orzeszki ziemne.

Zawiera alergeny

Skład

geroosterde pinda

Wartości odżywcze (na 100 g)

588
kcal
48
tłuszcz, g
3.3
cukry, g
25.3
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy 100% pindakaas zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie 100% pindakaas nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy 100% pindakaas zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie 100% pindakaas nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy 100% pindakaas zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Tak, na etykiecie 100% pindakaas wskazano alergen „orzeszki ziemne”.

Czy 100% pindakaas zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie 100% pindakaas nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy 100% pindakaas zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie 100% pindakaas nie wskazano alergenu „soja”.

Czy 100% pindakaas jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy 100% pindakaas jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla 100% pindakaas?

100% pindakaas ma wskaźnik zdrowia Coreberry 99/100 (doskonały).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty