Full Cream Milk
Ocena zdrowotności
61/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość tłuszczów nasyconych.

Full Cream Milk

Country Dairy · 9300662872344
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C

Skład nieznany

Nie mamy listy składników tego produktu, więc nie możemy powiedzieć, co zawiera. Sprawdź opakowanie.

Wartości odżywcze (na 100 g)

24.8
kcal
3.6
tłuszcz, g
4.4
cukry, g
3.32
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Full Cream Milk zawiera alergen „mleko”?

Nie mamy listy składników produktu Full Cream Milk, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Full Cream Milk zawiera alergen „gluten”?

Nie mamy listy składników produktu Full Cream Milk, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Full Cream Milk zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie mamy listy składników produktu Full Cream Milk, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Full Cream Milk zawiera alergen „jaja”?

Nie mamy listy składników produktu Full Cream Milk, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Full Cream Milk zawiera alergen „soja”?

Nie mamy listy składników produktu Full Cream Milk, więc nie możemy odpowiedzieć. Sprawdź opakowanie.

Czy Full Cream Milk jest produktem wegańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Czy Full Cream Milk jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Full Cream Milk?

Full Cream Milk ma wskaźnik zdrowia Coreberry 61/100 (dobry).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty