Оцінка корисності
88/100

Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.

Високий вміст солі і високого ступеня переробки. Добре джерело білка.

Organic chicken nuggets

Applegate Naturals · 0025317605564
З чого складається бал
NOVA
3

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

куряче м'ясо, Вода, Рисове борошно, Крохмаль тапіоки, contains less than 2% of the following, кукурудзяний крохмаль, Тростинний цукор, sea salt, degerminated yellow corn flour, Цибуля, Часник, дріжджі, breading set in expeller pressed canola oil

Харчова цінність (на 100 г)

188
ккал
5.29
жири, г
1.18
цукор, г
14.1
білки, г

Часті запитання

Чи містить Organic chicken nuggets алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Organic chicken nuggets алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Organic chicken nuggets алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Organic chicken nuggets алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Organic chicken nuggets алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Organic chicken nuggets алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Organic chicken nuggets алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Organic chicken nuggets алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Organic chicken nuggets алерген «соя»?

Ні, на етикетці Organic chicken nuggets алерген «соя» не вказано.

Чи є Organic chicken nuggets веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Organic chicken nuggets вегетаріанським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Organic chicken nuggets містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.

Який у Organic chicken nuggets показник здоров'я Coreberry?

У Organic chicken nuggets показник здоров'я Coreberry 88/100 (відмінний).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари