Оцінка корисності
94/100

Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.

Високий вміст солі, високого ступеня переробки і харчових добавок.

Organic Mushrooms

Wild Harvest · 0711535508489
З чого складається бал
NOVA
3
E-
E330

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Гриби, Вода, sea salt, Лимонна кислота, Аскорбінова кислота, to protect color

Добавки: розшифровка
E330
Лимонна кислота

Харчова цінність (на 100 г)

15
ккал
0
жири, г
цукор, г
1.54
білки, г

Часті запитання

Чи містить Organic Mushrooms алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Organic Mushrooms алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Organic Mushrooms алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Organic Mushrooms алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Organic Mushrooms алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Organic Mushrooms алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Organic Mushrooms алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Organic Mushrooms алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Organic Mushrooms алерген «соя»?

Ні, на етикетці Organic Mushrooms алерген «соя» не вказано.

Чи є Organic Mushrooms веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Organic Mushrooms вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Organic Mushrooms показник здоров'я Coreberry?

У Organic Mushrooms показник здоров'я Coreberry 94/100 (відмінний).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари