1/100

Високий вміст калорій, насичених жирів, солі, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело білка.

Pepperoni & cheddar cheese

· 0826766143917
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E160C, E250, E320, E321, E330

Перевірка на алергени

Містить: beef, молоко і pork.

Містить алергени
BeefМолокоPork

Склад

сир чеддер, cultured pasteurized milk, Сіль, ферменти, annatto color, if colored, pepperoni, Свинина, Яловичина, Спеція, Декстроза, lactic acid starter culture, oleoresin of paprika, Ароматизатор, sodium nitrite, bha, БГТ, Лимонна кислота

Добавки: розшифровка
E160C
E160C
E250
E250
E320
E320
E321
E321
E330
Лимонна кислота

Харчова цінність (на 100 г)

441
ккал
38.82
жири, г
0
цукор, г
22.94
білки, г

Часті запитання

Чи містить Pepperoni & cheddar cheese алерген «молоко»?

Так, на етикетці Pepperoni & cheddar cheese вказано алерген «молоко».

Чи містить Pepperoni & cheddar cheese алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Pepperoni & cheddar cheese алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Pepperoni & cheddar cheese алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Pepperoni & cheddar cheese алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Pepperoni & cheddar cheese алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Pepperoni & cheddar cheese алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Pepperoni & cheddar cheese алерген «соя»?

Ні, на етикетці Pepperoni & cheddar cheese алерген «соя» не вказано.

Чи є Pepperoni & cheddar cheese веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Pepperoni & cheddar cheese містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Pepperoni & cheddar cheese вегетаріанським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Pepperoni & cheddar cheese містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.

Який у Pepperoni & cheddar cheese показник здоров'я Coreberry?

У Pepperoni & cheddar cheese показник здоров'я Coreberry 1/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари