Honey Green Tea
Оцінка корисності
83/100

Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.

Високий вміст високого ступеня переробки.

Honey Green Tea

· 0894935001665
З чого складається бал
NOVA
4

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Вода, Тростинний цукор, Чай, Мед, натуральний ароматизатор

Харчова цінність (на 100 г)

18.75
ккал
0
жири, г
4
цукор, г
0
білки, г

Часті запитання

Чи містить Honey Green Tea алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Honey Green Tea алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Honey Green Tea алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Honey Green Tea алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Honey Green Tea алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Honey Green Tea алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Honey Green Tea алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Honey Green Tea алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Honey Green Tea алерген «соя»?

Ні, на етикетці Honey Green Tea алерген «соя» не вказано.

Чи є Honey Green Tea веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Honey Green Tea містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Honey Green Tea вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Honey Green Tea показник здоров'я Coreberry?

У Honey Green Tea показник здоров'я Coreberry 83/100 (відмінний).

Скануй сам у магазині
Скоро