Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Liégeois café
- Nutri-Score
- C
- NOVA
- 4
- E-
- E14XX, E150A, E407, E412, E428, E472B
Перевірка на алергени
Містить: молоко.
Склад
lait entier, Вершки, Цукор, amidon modifié de maïs, Кава, молочний білок, загущувач, carraghénanes, Гуарова камедь, желатин, барвники, caramel ordinaire, ароматизатор, Емульгатор, esters lactiques des mono- et diglycérides d'acides gras, lactose et minéraux du lait
Добавки: розшифровка
- E14XX
- E14XX
- E150A
- E150A
- E407
- Карагінан
- E412
- Гуарова камедь
- E428
- E428
- E472B
- E472B
Часті запитання
Чи містить Liégeois café алерген «молоко»?
Так, на етикетці Liégeois café вказано алерген «молоко».
Чи містить Liégeois café алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Liégeois café алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Liégeois café алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Liégeois café алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Liégeois café алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Liégeois café алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Liégeois café алерген «соя»?
Ні, на етикетці Liégeois café алерген «соя» не вказано.
Чи є Liégeois café веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Liégeois café містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є Liégeois café вегетаріанським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Liégeois café містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.
Який у Liégeois café показник здоров'я Coreberry?
У Liégeois café показник здоров'я Coreberry 40/100 (середній).





