Perles bleues
Vahiné · 3179142056118
З чого складається бал
- NOVA
- 4
- E-
- E132, E153, E901
Перевірка на алергени
Містить: глютен.
Містить алергени
Склад
Цукор, amidon de blé, Глюкозний сироп, Олія, huile de noix de coco, барвники, bleu patent V, carmin d'indigo, charbon, покривний агент, бджолиний віск
Добавки: розшифровка
- E132
- E132
- E153
- E153
- E901
- E901
Часті запитання
Чи містить Perles bleues алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Perles bleues алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Perles bleues алерген «глютен»?
Так, на етикетці Perles bleues вказано алерген «глютен».
Чи містить Perles bleues алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Perles bleues алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Perles bleues алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Perles bleues алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Perles bleues алерген «соя»?
Ні, на етикетці Perles bleues алерген «соя» не вказано.
Чи є Perles bleues веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Perles bleues вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Perles bleues показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для Perles bleues поки що недоступний.
Скануй сам у магазині
Скоро