Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Nuggets de volaille
- Nutri-Score
- C
- NOVA
- 4
- E-
- E450, E451
Перевірка на алергени
Містить: глютен.
Склад
viande de volaille traitée en salaison, viande de dinde, Вода, peau de volaille fibres de bambou, Кукурудзяний крохмаль, ароматизатор, стабілізатор, E450, E451, панірування, пшеничне борошно, Сіль, дріжджі, спеції, curcuma, паприка, Соняшникова олія
Добавки: розшифровка
- E450
- Дифосфати
- E451
- Трифосфати
Часті запитання
Чи містить Nuggets de volaille алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Nuggets de volaille алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Nuggets de volaille алерген «глютен»?
Так, на етикетці Nuggets de volaille вказано алерген «глютен».
Чи містить Nuggets de volaille алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Nuggets de volaille алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Nuggets de volaille алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Nuggets de volaille алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Nuggets de volaille алерген «соя»?
Ні, на етикетці Nuggets de volaille алерген «соя» не вказано.
Чи є Nuggets de volaille веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Nuggets de volaille вегетаріанським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Nuggets de volaille містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.
Який у Nuggets de volaille показник здоров'я Coreberry?
У Nuggets de volaille показник здоров'я Coreberry 46/100 (середній).




