Rooibos Earl Grey
Terra Etica · 3483981901660
З чого складається бал
- NOVA
- 1
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
Rooibos, bergamote, écorces d'orange, huile essentielle de bergamote
Часті запитання
Чи містить Rooibos Earl Grey алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Rooibos Earl Grey алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Rooibos Earl Grey алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Rooibos Earl Grey алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Rooibos Earl Grey алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Rooibos Earl Grey алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Rooibos Earl Grey алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Rooibos Earl Grey алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Rooibos Earl Grey алерген «соя»?
Ні, на етикетці Rooibos Earl Grey алерген «соя» не вказано.
Чи є Rooibos Earl Grey веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Rooibos Earl Grey вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Rooibos Earl Grey показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для Rooibos Earl Grey поки що недоступний.
Скануй сам у магазині
Скоро