Milch & Kakaobonis
4/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Milch & Kakaobonis

Frankonia · 4000194331320
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E300, E322, E412, E503, E503II

Перевірка на алергени

Містить: молоко.

Містить алергени

Склад

Цукор, пальмова олія, laktosefreies Trockenmilcherzeugnis, Maismehl, Kakaobohnen, вершкове масло, Kartoffelstärke, емульгатор, лецитини, aus Soja, fettarmes Kakaopulver, Speisesalz, Backtriebmittel, Ammoniumhydrogencarbonat, Verdickungsmittel, Guarkernmehl, natürliche Aromen, Antioxidationsmittel, Ascorbinsäure

Добавки: розшифровка
E300
Аскорбінова кислота (вітамін C)
E322
Лецитин
E412
Гуарова камедь
E503
E503
E503II
E503II

Часті запитання

Чи містить Milch & Kakaobonis алерген «молоко»?

Так, на етикетці Milch & Kakaobonis вказано алерген «молоко».

Чи містить Milch & Kakaobonis алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Milch & Kakaobonis алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Milch & Kakaobonis алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Milch & Kakaobonis алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Milch & Kakaobonis алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Milch & Kakaobonis алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Milch & Kakaobonis алерген «соя»?

Ні, на етикетці Milch & Kakaobonis алерген «соя» не вказано.

Чи є Milch & Kakaobonis веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Milch & Kakaobonis містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Milch & Kakaobonis вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Milch & Kakaobonis показник здоров'я Coreberry?

У Milch & Kakaobonis показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари