Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.
Mini veggie sausages
- Nutri-Score
- B
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
IngrediùtenàfGETARlflE Water, bMQtmeel, natuuffljke concentraat, verdikkingsmlddel, uarpitmeel, erijen, foelie, peper, ajuin* kardemom, knnder, maltodm*l natuurljkearomalsspecerijmix* er, rei blanc arômes maltodenne*l sel de mer, poireau, de concentré de tomate, concentré de betterave arômes naturels, mélan e d'épices, Спеція, macis, Перець, oignon*l cardamome, Кінза, maltodextìne*lpudre de blanc doeuflseldemer, pouaredtoi Verdickungsmittel, Guarkernmehl, Dextrose*YEGETARlSCHE PETEblLlE WURST, Wasser, Rapsôl, Weizenstirke, natüdiche Zwiebelpulver*l Lauch Petersilie* ischem Anbau, EU, nicht EU Landwirtschaft, Kann auch Sola, Milch, Nüsse, Sellerie und Senfenùaltem Ingredienti, ŒlPOLATRVEGETARlANŒ Ac Ila, olio di colza, amido di frumento, albume dluovo in polvere, натуральний ароматизатор, Al c ua, aromi naturali, spezie mix* s ezie, mazza, pepe, cipolla*l cardamomo, sale marino, cipolla in po vere, maltodestrina, Цукор, porro in olvere, Соняшникова олія, spezie, glucosio, Петрушка, addensante'*aüedienti bioloqici, Agricolüa PJÜnon UE, Pub contenere anche soia, latte, gusci0, sedano e senape.lng egg white powder, natural spics* maltodeftin, sea salt ar, onion lek powder, sunflowoil, tomato red beetconcentrate, thickener oil, white maltodextrin ices, May mustard VOEDINGSWAARDEN, NUTRITIONNELÛES, NÂHRWERT
Часті запитання
Чи містить Mini veggie sausages алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Mini veggie sausages алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Mini veggie sausages алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Mini veggie sausages алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Mini veggie sausages алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Mini veggie sausages алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Mini veggie sausages алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Mini veggie sausages алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Mini veggie sausages алерген «соя»?
Ні, на етикетці Mini veggie sausages алерген «соя» не вказано.
Чи є Mini veggie sausages веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Mini veggie sausages вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Mini veggie sausages показник здоров'я Coreberry?
У Mini veggie sausages показник здоров'я Coreberry 78/100 (хороший).