Salt & Vinegar
Simba · 6009510809435
З чого складається бал
- NOVA
- 4
- E-
- E262, E296, E508, E551, E627, E631, E642
Перевірка на алергени
На етикетці не заявлено алергенів.
Склад
Структурований склад для цього товару недоступний - перевірте на упаковці.
Добавки: розшифровка
- E262
- E262
- E296
- Яблучна кислота
- E508
- E508
- E551
- E551
- E627
- Гуанілат натрію
- E631
- Інозинат натрію
- E642
- E642
Часті запитання
Чи містить Salt & Vinegar алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Salt & Vinegar алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Salt & Vinegar алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Salt & Vinegar алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Salt & Vinegar алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Salt & Vinegar алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Salt & Vinegar алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Salt & Vinegar алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Salt & Vinegar алерген «соя»?
Ні, на етикетці Salt & Vinegar алерген «соя» не вказано.
Чи є Salt & Vinegar веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Salt & Vinegar вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Salt & Vinegar показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для Salt & Vinegar поки що недоступний.
Скануй сам у магазині
Скоро